Useroam Hotspot Çözümleri

Useroam Hotspot Çözümü; kurumunuzun veya şirketinizin kullanıcı kimliği çözümüdür. Basic ve Extended olmak üzere 2 farklı paket seçeneğiyle kullanıcıların kimliklerini doğrulama hizmeti sunar. Kullanıcılar Basic Paket ile T.C. kimlik numası, kısa mesaj, sosyal medya hesap bilgilerini kullanarak sisteme erişim sağlayabilirler. Extended Paketiyle de; Basic Paket özelliklerine ek olarak otel programları gibi veri tabanına sahip uygulamalarınızla entegre kullanıcı ve misafirlere özel kimlik doğrulama hizmeti sağlar.

Demo Talep
Ürün Hakkında Bilgiler

YASAYA UYGUN

Useroam güvenlik duvarlarınızı 5651 yasasına uygun hale getirir ve misafirlerinizi internet erişimlerini kontrol altına alır.

 

ÖZELLEŞTİRME

Useroam misafir ekranlarının tamamiyle özelleştirebilirsiniz. Arkaplan, logo, renkler ve içerikleri dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

 

GÜVENLİK

Useroam T.C. no doğrulama, yabancı kimlik doğrulama, cep telefonu doğrulaması ile misafirlerinize güvenli bir internet sağlar.

 

Misafir Kayıt

Misafirlerinizin Wifi şifresi nedir sorusundan sıkıldınız mı?

 

Useroam otomatik kayıt seçenekleri ile Wifi şifresi nedir sorusunu ortadan kaldırıyor.

 

Useroam ile misafirleriniz için T.C. kimlik numaralarıyla, yabancı kimlik numaralarıyla, cep telefonu sms doğrulaması ile, sosyal medya hesaplarıyla veya sizin dilediğiniz gibi oluşturabileceğiniz kuponlarla internet erişimi sağlayabilirler.

 

Özelleştirme

Useroam siz nasıl isterseniz öyle

 

Useroam ‘da misafir kayıt ekranlarını dilediğiniz gibi özelleştirebilir, dilediğiniz kadar dil ekleyebilirsiniz.

 

Her ekran için farklı farklı özelleştirme yapabilir. Reklam modülleri sayesinde dilediğiniz reklamları misafirlerinize gösterebilirsiniz

 

Entegrasyon

Useroam kullandığınız programlara entegre olarak kullanıcı bilgilerini okur ve misafirlerinizi yormadan internet erişim hesaplarını açar.

 

Useroam, dünyada ve ülkemizde yaygın olarak kullanılan Elektra, Fidelio, Opera, Amonra, Sentez gibi birçok otel programı ile entegre olarak çalışabilmektedir. Bu programların veritabanında yer alan bilgileri kullanarak güvenlik duvarı üzerinden önceden belirlenen erişim politikaları ile güvenli bir şekilde internete erişmelerine imkan sağlar.

Useroam şimdilik Sophos XG UTM, Sonicwall, Cyberoam, Fortinet güvenlik duvarlarıyla ve TP Link access point ile uyumludur. Ancak diğer markalar içinde geliştirmelerimiz devam etmektedir.