Kaspersky Endpoint Security for Business Total

Kaspersky Endpoint Security for Business Total

Kaspersky Total Security for Business Total uç noktaların ve karmaşık BT varlıkların güvenlik korumasından fazlasını yapar. Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced'in bütün özellik ve avantajlarına ek olarak posta sunucuları ve internet ağ geçitleri için güvenlik sağlar.

Kaspersky Endpoint Security Cloud

Kaspersky Endpoint Security Cloud

Kaspersky Endpoint Security Cloud, küçük ve orta ölçekli işletmeler için şifreleyiciler, fidye yazılımları ve diğer saldırılar dahil, bilinen ve bilinmeyen tüm tehditlere karşı zahmetsiz ve kapsamlı koruma sağlamaktadır. Kaspersky Endpoint Security Cloud ile zamanınızı veya bütçenizi zorlamadan işletmenize katkı sağlayabilirsiniz.

Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced

Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced

Bu katmanda Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced ile saldırılara karşı güvenlik giriş sağlamak için geçişleri yamalar; işletim sistemini yazılımla dağıtarak otomatik bir şekilde zaman kazandırır; web konsol veya bulut teknolojisiyle yönetimi merkezileştirir; kayıp cihazılarda veri sızmasını önleyerek verileri şifreler.

Kaspersky Endpoint Security for Business Select

Kaspersky Endpoint Security for Business Select

Sanal ortama taşınan iş dünyasında, ağınızda bulunan her türlü cihaz kötü amaçlı aksiyonlara karşı korunmalıdır. Kaspersky Endpoint Security for Business Select çok katmanlı teknolojileri; esnek bulut yönetimi, merkezi uygulama, web ve cihaz kontrolü ile harmanlayarak uç noktalarda bulunan her verinin güvenliğini sağlar.

Kaspersky Embedded Systems

Kaspersky Embedded Systems

Kaspersky Embedded Systems Security gömülü sistemlerin içeriklerini hedefleyen ve kısıtlamalarını aşmaya çalışan saldırılara karşı korumak için özel olarak tasarlanmış etkili bir çözümdür.  Standart korumaların aksine; gelişmiş uygulama ve cihaz kontrolü, kötü amaçlı yazılım ve bellek koruması, ağ tehdit koruması, dosya bütünlüğü ve günlük denetimi ile gömülü cihazlarınızın sistemlerini siber saldırganlara karşı en etkili şekilde korumaktadır. Finans ve Bankacılık, Perakende, Taşıma, ATM ve POS Hizmeti Sağlayıcıları, Kaspersky Embedded Systems Security çözümünü tercih eden bazı sektörlerdir. 

Palo Alto Cortex Endpoint Protection (Cortex EP)

Palo Alto Cortex Endpoint Protection (Cortex EP)

Uç nokta güvenliği söz konusu olduğunda yalnızca kutuları işaretlemeyin. Dünyanın en gelişmiş tehdit aktörlerini geride bırakan ve rakiplerinizden daha hızlı yenilik yapan bir çözüm seçin. Cortex EP, uç noktalarınızı güvence altına almak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.
 

CrowdStrike Falcon Prevent

CrowdStrike Falcon Prevent

Falcon Prevent, eski antivirüs çözümlerinin etkisizliği ve karmaşıklığıyla mücadele eden kuruluşlar için etkili koruma ve kolay yönetim sağlar. Sektördeki en eksiksiz AV çözümü olan Falcon Prevent, sürekli imza güncellemelerine, şirket içi yönetim altyapısına veya karmaşık entegrasyonlara ihtiyaç duymadan çalışan tek bir uygulamayla üstün koruma sağlar.