Titus

Titus Veri Sınıflandırma ve Güvenliği Ürünü  ile verilerin nerede oldugunu ve kimlerin eriştiğini analiz ederek riskli dosyalara karşı koruma sağlayın. Dosyalarınızın sayısı ve hacmi ne kadar artarsa artsın Titus ile verilerinizi güvenle sınıflandırabilirsiniz. Titus'la; ister ağınızda isterseniz bulut depolarınızda tüm bilgileriniz güven içinde korunmaktadır. 

Demo Talep
Ürün Hakkında Bilgiler

Keşfet

Her şey veri bulma ile başlar. Bulunduğunuz yerde verilerinizi bulmak için OneDrive, SharePoint Online, Box ve Dropbox dosya paylaşımları da dahil olmak üzere ağ, Office 365 ve bulut dosya paylaşım ağlarını aratın.

 

Tanımla

Verileriniz ne kadar hassas? Önceden ve bulutta depolanan verilerin işletme değerini otomatik olarak belirleyin, böylece hangi veriye sahip olduğunuzu ve nasıl koruyacağınızı bilirsiniz.

 

Sınıflandır

Hassas verilerin uygun olmayan bir şekilde paylaşılmasını nasıl önlersiniz? Dosyaya sınıflandırma meta verisi uygulayın, böylece kullanıcılar ve güvenlik sistemlerinin güvenlik politikasını uygulatmasına yardımcı olurlar.

 

Koru

Yetkisiz bilgiye erişimi nasıl önlersiniz? Bulundukları dosyalara koruma uygulayın, uygunsuz depolanan dosyaları karantinaya alın veya risklerin tespit edildiği takdirde dosyaları takip edin.

 

Analiz Et

Verileriniz hakkında ne kadar bilginiz var? Verilerin ne olduğunu, nerede olduğunu ve kimlerin ona erişimi olduğunu görmek için yerleşik gösterge tablosunu veya kendi BI aracınızı kullanın.

Benzer Ürünler