Crypttech SIEM ve Log Yönetimi

Crypttech SIEM ve Log Yönetimi

2006 ylından itibaren log yazılımları çözümleri geliştiren CRYPTTECH; bir çok şirketin log yönetimi alanında siber güvenlik çözümlerini sağlamaktadır. Küçük veya büyük ölçekli pek çok şirket güvenlik log çözümleri konusunda CRYPTTECH kullanmaktadır.   

Logsign SIEM ve Log Yönetimi

Logsign SIEM ve Log Yönetimi

Logsign SIEM ve Log Yönetimi; verilerinizin kapsamlı görünürlüğünü ve kontrolünü elde eder. Verilerinizi toplar, tespit eder ve cevap verir. Yerleşik entegrasyonlar ve ücretsiz eklenti hizmetleri, kendi veri gölünüzü oluşturmanıza olanak tanır. Hem kuralları hem de davranışları kullanarak tespit edersiniz. Yanlış pozitifleri azaltır ve siber tehditlere saldırmadan önce daha hızlı yanıt verir. Güvenlik cihazlarında yarı otomatik ve otomatik yanıtlar sağlar.

Fortinet FortiSIEM

Fortinet FortiSIEM

Fortinet, günlükler, performans ölçümleri, SNMP Tuzakları, güvenlik uyarıları ve yapılandırma  değişiklikleri dahil olmak üzere çeşitli bilgi kaynaklarından birleşik veri toplama ve  analitiği sağlayan bir mimari geliştirdi. FortiSIEM, esasen, geleneksel olarak ayrı silolarda  (SOC ve NOC) izlenen analitiği alır ve bu verileri, işletmenin güvenliği ve kullanılabilirliğine  ilişkin kapsamlı bir görünüm için bir araya getirir. Her bilgi parçası, önce ayrıştırılan ve ardından  gerçek zamanlı aramaları, kuralları, gösterge tablolarını ve geçici sorguları izlemek için olay tabanlı  bir analitik motoruna beslenen bir olaya dönüştürülür.

SIEMPLUS Cyber Security Management

SIEMPLUS Cyber Security Management

Gelişen ve farklılaşan saldırı mekanizmalarınıalgılamak için klasik yöntemler yerine yeni nesil algılama yapısı kullanan SIEMPLUS Cyber Security Management (CSM) Platformu, birçok farklı algılama tekniğinin birlikte kullanılacağı bütünleşlik bir yapı ile tehditleri algılar. SIEMPLUS CSM, korelasyon kurallarını otomatik update etme yeteneğine ile bilindik hale gelmiş hiçbir zaafiyet durumu ile ilgili aksiyonalmanıza gerek kalmadan sistemi.

IBM Security QRadar SIEM

IBM Security QRadar SIEM

IBM Security® QRadar® SIEM, geleneksel günlüklerin yanı sıra ağ trafiğine makine öğrenimi ve kullanıcı davranışı analitiği uygulayarak analistlere daha doğru, bağlama dayalı ve önceliklendirilmiş uyarılar sağlar. QRadar SIEM, tehdit algılamayı daha akıllı hale getirir, böylece kârınızı korurken daha hızlı düzeltme yapabilirsiniz.