Kaspersky Threat Intelligence

Kaspersky Threat Intelligence

Kaspersky Threat Intelligence, siber tehdit istihbaratı dijital dünyanın çoğu alanda sunduğu hizmetin beraberinde getirdiği kötü amaçlı girişimleri engellemek ve azaltmak amacıyla siber istihbarat çözümleri arasında yer alır. Kaspersky Threat Intelligence, verilere dayanarak saldırının kim tarafından gerçekleştirildiği, tehditlerin yeteneklerinin ne olduğu, sistemlerdeki güvenlik açıklarının göstergelerinin aranması hakkında bilinçli kararlar alınmasında yol göstericidir.

Kaspersky Threat Data Feeds

Kaspersky Threat Data Feeds

Kaspersky Threat Data Feeds’in, karmaşık ve gelişmiş siber saldırılara karşı ileri düzeyde güvenlik çözümleri üretme ve siber istihbarat çözümleri  konusunda başarısı kanıtlanmıştır. Kaspersky Lab, yardımıyla devamlı güncellenen tehdit veri akışı hizmetiyle işletmelere ve müşterilere siber tehditlerle alakalı bilgi akışı sağlar.

Halo Security External Attack Surface Management

Halo Security External Attack Surface Management

Ajansız varlık keşfi ve güvenlik açığı taraması manuel ile birleştirilmiş çözümler penetrasyon testi hizmetleri, binlerce kuruluşun web sitelerinin ve uygulamalarının risk duruşunda tam görünürlük kazanması için modern saldırı yüzeyi güvenlik testleri sağlar.