Dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, dosya sunucuları ve mobil cihazlar dahil olmak üzere tüm uç noktalarınız için birinci sınıf güvenlik.

Windows, Linux ve Mac masaüstü ve dizüstü bilgisayarları koruma*

Çok katmanlı güvenlik sağlama
En yeni kötü amaçlı yazılımdan koruma motorumuz, imza tabanlı güvenlik, sezgisel ve davranışsal analiz ve bulut destekli teknolojileri birlikte kullanarak işletmenizi bilinen, bilinmeyen ve gelişmiş tehditlere karşı korur. Her türlü Mac, Linux ve Windows masaüstü ve dizüstü bilgisayar kombinasyonunu savunabilir.

Güvenliği daha verimli şekilde güncelleme
Siber suçluların piyasaya sürekli olarak yeni ve daha karmaşık kötü amaçlı yazılımlar sürmesi, Kaspersky’yi diğer güvenlik tedarikçilerine göre daha sık aralıklarla veritabanı güncellemeleri sunmak durumunda bırakmıştır. Ayrıca Kaspersky, kullandığı çeşitli gelişmiş güvenlik teknolojileri sayesinde son derece hızlı algılama oranları elde eder. Bu platformun aynı zamanda güncellemelerin boyutunu küçültmesi, iletişim bant genişliğinizin büyük bölümünün diğer görevler için kullanılabilmesini sağlar.

Bilinmeyen ve gelişmiş tehditlere karşı koruma
Dünyada yeni bir kötü amaçlı yazılım ürünü ortaya çıktığında yüksek riskli bir dönem yaşanır. Bu tehditlere karşı sıfır saat koruma sağlamak için Kaspersky Lab teknolojileri ve tehdit zekası sürekli olarak geliştirilerek işletmenizin en gelişmiş ve yeni tehditlere karşı bile korunmasını sağlar.

Şüpheli davranışı algılama 
Kurumsal ağınızda bir uygulama açıldığında Sistem İzleyici modülümüz uygulamanın davranışını izler. Şüpheli davranış algılandığında Sistem İzleyici uygulamayı otomatik olarak engeller. Bunun yanı sıra işletim sistemi, kayıt defteri ve diğer öğelerin dinamik günlüğünü tutan Sistem İzleyici, kötü amaçlı yazılımın engellenmeden önce uyguladığı kötü amaçlı eylemleri otomatik olarak etkisiz hale getirir.

Girişimlere karşı koruma 
Yenilikçi Otomatik Kullanma Engelleme (AEP) teknolojimiz, kötü amaçlı yazılımların işletim sistemleri veya ağınızda çalışan uygulamalardaki güvenlik açıklarından faydalanmasını önlemeye yardımcı olur. Otomatik Kullanma Engelleme, bilinmeyen tehditlere karşı ekstra güvenlik takibi ve koruma katmanı sunmak amacıyla Adobe Reader, Internet Explorer, Microsoft Office ve Java gibi en sık hedef alınan uygulamaları özel olarak izler.

Uygulama ve bağlantı kontrolü
Kötü amaçlı olarak sınıflandırılmış olmasalar bile bazı uygulamaların etkinlikleri yüksek riskli olarak kabul edilebilir. Çoğu durumda, bu etkinliklerin kısıtlanması önerilir. Ana Bilgisayar Tabanlı İzinsiz Giriş Önleme Sistemimiz (HIPS), uygulamaya atanan “güvenilirlik düzeyine” bağlı olarak uç noktası içindeki etkinlikleri kısıtlar. HIPS, ağ etkinliğini sınırlayan uygulama düzeyindeki Kişisel Güvenlik Duvarı ile birlikte çalışır.

Ağ saldırılarını engelleme
Ağ Saldırısı Engelleyici teknolojisi kurumsal ağınızdaki şüpheli faaliyetleri algılar ve izler. Ayrıca şüpheli bir davranış belirlendiğinde sistemlerinizin nasıl yanıt vereceğini önceden yapılandırmanıza olanak sağlar.

Çok daha üstün bir güvenlik için bulutun gücünü kullanma
Bulut tabanlı Kaspersky Security Network’ün (KSN) bilgisayarlarındaki şüpheli davranışlar ile ilgili veriler almasına izin veren milyonlarca kullanıcı göz önünde bulundurulduğunda, işletmeniz en son kötü amaçlı yazılımlara karşı yüksek düzeyde koruma özelliklerinden yararlanabilir. Bu gerçek zamanlı veri akışı müşterilerin yeni saldırılara karşı hızlı müdahale özelliğinden yararlanmalarını sağlar ve “hatalı pozitif sonuç” olaylarını azaltır.

*Tüm özellikler tüm platformlarda kullanılamayabilir.

Dosya sunucularınızı koruma

Heterojen ortamları koruma
Ödüllü güvenlik uygulamamız, Windows, Linux veya FreeBSD çalıştıran dosya sunucularını korur. Optimize edilmiş tarama süreçleri, sunucularınızın performansının en az şekilde etkilenmesini sağlar. Küme sunucuları korumanın yanı sıra Kaspersky, Microsoft ve Citrix terminal sunucularını da savunur.

Güvenilir koruma sağlama
Dosya sunucularınızdan birinde arıza meydana gelmesi durumunda güvenlik teknolojilerimiz otomatik olarak dosya sunucunuz ile aynı anda yeniden başlatılır.

Yönetilebilirlik özelliklerini artırma
Yönetim ve rapor oluşturma işlemleri için harcamak zorunda kaldığınız her dakika, stratejik açıdan önemli etkinlikler için kullandığınız zaman olabilir. Bu nedenle Kaspersky, dosya sunucularınız, iş istasyonlarınız ve mobil cihazlarınız gibi tüm uç noktalarınızda güvenliği yönetmenizi sağlayan merkezi bir konsol sunar ve ayrıntılı raporları kolayca oluşturmanızı sağlar.

Güvenliği güçlendirir ve sistem yönetimini genişletir

Bilinen güvenlik açıklarını ortadan kaldırma 
Teknolojilerimiz tüm ağınızı tarayarak yama uygulanmamış uygulamalar veya işletim sistemlerinin neden olduğu güvenlik açıklarını belirler. Algılanan güvenlik açıkları otomatik olarak öncelik sırasına konularak yamalar ve güncellemeler otomatik olarak dağıtılır. Kaspersky’nin, yeni yamaları diğer yama çözümlerine göre daha hızlı dağıtması, güvenlik açıklarının kısa bir süre içinde ortadan kaldırılmasını sağlar.

Donanım ve yazılım varlıklarınızı koruma 
Ağınızdaki tüm cihazlar ve donanımlar otomatik olarak bulunarak bir donanım ve yazılım envanterine kaydedilir. Donanım envanterinde her bir cihaz ile ilgili ayrıntılı bilgiler yar alır. Yazılım envanteri ise yazılım kullanımını kontrol etmenizi ve izinsiz uygulamaları engellemenizi sağlar. Ağınızda görünen konuk cihazlar bile otomatik olarak bulunabilir ve bu cihazlara kurumsal sistemleriniz ve verilerinizin güvenliğini tehlikeye atmadan erişim ayrıcalıkları verilebilir.

Uygulama dağıtımını en iyi şekilde yönetme
Yazılımları vereceğiniz komutla dağıtabilir ya da dağıtım işlemini ofis saatlerinin dışında yapılacak şekilde zamanlayabilirsiniz. Bazı yükleyicilerde, yüklenen yazılım paketini özelleştirmek için ek parametreler belirleyebilirsiniz. Tüm masaüstü bilgisayar veya istemci bilgisayarda güvenli, uzak bağlantıların kullanılması sorunları hızla çözmenizi sağlarken, bir izin mekanizması izinsiz uzak erişimi önler. İzlenebilirlik sağlamak amacıyla uzak erişim oturumu sırasındaki tüm etkinlikler günlüğe kaydedilir.

İşletim sistemi dağıtımını otomatikleştirme ve en iyi şekilde yönetme
Teknolojilerimiz, korumalı sistem görüntülerinin oluşturulmasını, saklanmasını ve klonlanmasını otomatik ve merkezi hale getirir. Görüntüler dağıtım sırasında erişilmeye hazır şekilde özel bir envanterde tutulur. İstemci iş istasyonu görüntü dağıtımı, daha önce ağda kullanılmış olan PXE sunucuları (Preboot eXecution Environment) veya Kaspersky’nin kendi özellikleri kullanılarak gerçekleştirilebilir. LAN Uyanması sinyallerinin kullanılması, görüntüleri otomatik olarak çalışma saatlerinden sonra dağıtmanıza olanak sağlar. UEFI desteği sunulmaktadır.

Uzak dağıtım ile trafiği hafifletme
Yazılımları veya yamaları uzak bir ofise dağıtmanız gerektiğinde, tek bir yerel iş istasyonu tüm uzak ofis için güncelleme aracısı olarak hareket ederek ağınızdaki trafik düzeylerini hafifletmenize yardımcı olur.

SIEM sistemleriyle entegrasyon
Güvenlik bilgileri ve olay yönetimi (SIEM) sistemleri, kurumsal düzeydeki işletmelerin gerçek zamanlı izleme özellikleri elde etmesinde önemli bir rol oynadığından, Kaspersky en popüler SIEM ürünlerinden ikisi olan HP ArcSight ve IBM QRadar ile entegrasyon olanağı sunar.

Gizli bilgileri şifreleme

Güçlü şifreleme
256 bit anahtar uzunluğuna sahip ve NIST onaylı (#2980) bir AES şifreleme algoritması kullanan Kaspersky, gizli bilgileriniz için güçlü şifreleme özellikleri sunar. Dosyalar veya sistemler kaybolduğunda ya da çalındığında izinsiz kullanıcılar şifreli verilerinize ulaşamaz. Şifreleme uygulamamız ayrıca FIPS 140-2 ile (doğrulama bekleme) uyumlu şekilde tasarlanmıştır.

Daha üstün yönetilebilirlik sağlayan entegrasyon
Birçok tedarikçi, şifreleme ürünlerini entegre bir BT güvenlik çözümü olarak sunmamasına karşın, tamamı Kaspersky’nin kurum içi güvenlik uzmanları tarafından geliştirilmiş Kaspersky şifreleme teknolojileri, birleşik kod tabanının bileşeni olarak sunulur. Bu yaklaşım, şifreleme ayarlarını kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma savunmalarınızı, uç noktası kontrollerinizi ve diğer uç noktası güvenlik teknolojilerini kapsayan ilkelerin bir parçası olarak kolaylıkla uygulamanıza imkan tanır.

Tam Disk Şifreleme ve Dosya Düzeyinde Şifreleme
“Donanıma yakın” şifreleme ve ‘her şeyi aynı anda şifreleme’ stratejisini kullanmanızı kolaylaştırmak için Tam Disk Şifreleme (FDE) diskin fiziksel bölümlerinde çalışır. Dosya Düzeyinde Şifreleme (FLE) verilerin ağınızda güvenli bir şekilde paylaşılmasına olanak sağlar. Bir dosya şifrelendiğinde ek güvenlik için orijinal, şifrelenmemiş dosya sabit sürücüden silinebilir.

Çıkarılabilir Ortam Şifrelemesi
Çıkarılabilir Ortam Şifrelemesi, çıkarılabilir cihazlara da aktarılması gereken verileri korumak için Tam Disk Şifreleme ve Dosya Düzeyinde Şifreleme işlevlerini uygular.

‘Taşınabilir mod’ şifreleme
Hassas verileri e-posta, internet veya çıkarılabilir bir cihaz ile aktarmanız gerekirse kolayca parola korumalı, şifrelenmiş, kendi kendine çıkarılabilen dosya paketleri ve klasörler oluşturabilirsiniz. Çıkarılabilir ortamda Dosya Düzeyinde Şifrelemeye yönelik özel ‘taşınabilir mod’, Kaspersky Endpoint Security for Windows platformu çalıştırılmayan bilgisayarlarda bile verilerin güvenli şekilde aktarılmasını sağlar.

Basitleştirilmiş oturum açma ve akılı kart/belirteç desteği
Kullanıcı kişisel bilgisayarını açarak kullanıcı adını ve parolasını girdiğinde, Tek Oturum Açma özelliğimiz kullanıcının bilgisayarındaki sabit sürücüde bulunan şifreli verilere hemen erişmesini sağlar. Bu uygulama, şifreleme ve şifre çözme işlemlerinin kullanıcı için şeffaf bir şekilde gerçekleştirilmesine, etkinlik ve verimliliğin artmasına yardımcı olur. Akıllı kartlar ve belirteçlerle iki aşamalı kimlik doğrulaması da desteklenmektedir.

Intel AES-NI ve daha fazlası için destek
Kaspersky, Intel AES-NI’yı destekleyerek Intel ve AMD tabanlı sistemlerin büyük bölümünde verilerin şifreleme ve şifre çözme işlemlerinin daha hızlı yapılmasını sağlar*. Tam Disk Şifreleme Teknolojimiz, UEFI tabanlı platformları da desteklemektedir. Ayrıca QWERTY olmayan klavyeler için destek sunulmaktadır.

*Tüm işlemciler desteklenmez.

Mobil cihazları koruma

Güçlü mobil güvenlik
Kaspersky, sektördeki en gelişmiş teknolojileri bir araya getirerek en son mobil tehditlere karşı koruma sağlar. Kimlik avı koruması, bilgi veya kimlik ayrıntılarını çalmaya çalışan web sitelerine karşı koruma sağlarken anti-spam istenmeyen çağrı ve mesajların filtrelenmesine imkan tanır. Esnek kontrol araçları, izinsiz uygulamaların başlatılmasını ve tehlikeli web sitelerine erişimi engellemenizi sağlar. Rooting ve jailbreak olayları otomatik olarak algılanır ve cihazlar engellenir.

Kurumsal ve kişisel verileri ayırma
“Uygulama paketleme” teknolojimiz her bir aygıtta özel kapsayıcılar oluşturmanızı sağlar. Kurumsal uygulamalar, kullanıcının kişisel verilerinden tamamen ayrılarak kapsayıcılarda saklanır. Kapsayıcılarda saklanan tüm veriler için şifreleme uygulayarak verilerin kopyalanıp kapsayıcı dışına yapıştırılmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca kapsayıcılarda saklanan uygulamaların başlatılmasına izin verilmesi için ek kullanıcı izni talep edebilirsiniz. Bir çalışan işletmenizden ayrıldığında, uzaktan çalıştırılan Seçmeli Silme işlevi ile cihaz sahibinin verilerine ve ayarlarına dokunmadan kurumsal kapsayıcıyı silebilirsiniz.

Yaygın MDM platformlarını destekleme
Gelişmiş mobil cihaz yönetimi (MDM) özellikleri sayesinde, Microsoft Exchange ActiveSync ve iOS MDM cihazlarına tek bir arabirim aracılığıyla kolaylıkla grup veya bireysel MDM ilkeleri uygulayabilirsiniz. Samsung KNOX desteği ile Samsung cihazlarındaki çeşitli ayarları yönetebilirsiniz.

Kaybolan cihazları kilitleme, silme ve bulma
Uzaktan çalıştırılan güvenlik özellikleri kaybolan cihazlardaki kurumsal verileri korumanıza yardımcı olur. Yöneticiler ve kullanıcılar cihazı kilitleyebilir, kurumsal verileri silebilir ve cihazın yerini tespit edebilir. Hırsızın SIM kartı değiştirmesi durumunda SIM Gözcüsü özelliğimiz yeni telefon numarasını göndererek hırsızlığa karşı koruma özelliklerimizi çalıştırmanızı sağlar. Google Cloud Messaging (GCM) desteği, Android telefonların hırsızlığa karşı koruma komutlarını hızlı şekilde almasını sağlar.

Self Servis Portal
Özel Self-Servis Portalımız sayesinde, kişisel mobil cihazları kolaylıkla kurumsal ağda kullanabilirsiniz. Portal aynı zamanda kullanıcılara temel hırsızlığa karşı koruma özelliklerine erişim olanağı sunar; böylece, kullanıcılar cihazlarının kaybolması durumunda hemen müdahale ederek yöneticilere yük olmadan veri kaybı riskini azaltabilirler.

BT yöneticilerinin üzerindeki yükü hafifletme
Tek bir merkezi konsol, mobil cihazlarınızı ve güvenliklerini yönetmenizi sağlamanın yanı sıra farklı mobil platformlarda tutarlı ilkeler uygulamanızı kolaylaştırır. Ayrıca Web Konsolumuzu kullanarak çevrimiçi olabildiğiniz her yerden mobil cihazlarınızı, bu cihazlarınızın ve diğer uç noktaların güvenliğini yönetebilirsiniz.

*Bazı özellikler desteklenen mobil platformların bazılarında kullanılamaz.

Uygulamaları, cihazları ve internet erişimini kontrol etme

Eksiksiz güvenlik için Dinamik Beyaz Liste
Uygulama Denetimimiz sektördeki en kapsamlı uygulamadır. Kaspersky, güvenlik risklerine karşı uygulamaları denetleyen kendine ait Beyaz Liste Oluşturma Laboratuvarını kurmak için yatırım yapan tek güvenlik tedarikçisidir. Beyaz listeye alınan uygulama veritabanımız 1,3 milyar benzersiz dosyadan oluşmakta ve bu sayıya her gün 1 milyon dosya eklenmektedir. Uygulama Denetimi ve Dinamik Beyaz Liste, beyaz listenizde yer almayan tüm uygulamaları engelleyen Varsayılan Olarak Reddet ilkesini kolaylıkla çalıştırmanızı sağlar. Varsayılan Olarak Reddet ilkenizi uygulamak veya güncellemek istediğinizde, yeni test modumuz ilkeyi bir test ortamında uygulamanızı sağlar. Böylece, ilkeyi “uygulamaya koymadan önce” doğru şekilde yapılandırılıp yapılandırılmadığını kontrol edebilirsiniz.

İzinsiz cihazların bağlanmasını önler
Cihaz Kontrolü araçları, hangi cihazların kurumsal BT ağınıza erişebileceğini yönetmede kolaylık sağlar. Kontrolleri, saate, coğrafi konuma veya cihaz tipine bağlı olarak ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, granüler yönetim ve ilke ataması için kontrolleri Active Directory ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Yöneticiler Cihaz Kontrolü kurallarını oluşturma aşamasında maskeler kullanarak birçok cihazın kullanılmak üzere kolayca beyaz listeye alınmasını sağlayabilir.

İnternet erişimini izler ve kontrol eder
Web Kontrolü araçlarımız, internet erişim ilkeleri oluşturmanızı ve internet kullanımını izlemenizi sağlar. Kullanıcılarınızın oyun web siteleri, sosyal ağlar veya kumar siteleri gibi web siteleri veya web sitesi kategorilerindeki etkinliklerini yasaklamak, sınırlandırmak, denetlemek veya bu etkinliklere izin vermek kolaydır. Yönetime ve ilke belirlemeye yardımcı olmak amacıyla coğrafi kontroller ve saat kontrolleri Active Directory ile uyumlu hale getirilebilir.

Yönetim görevlerini merkezileştirme

Tüm işlevleri tek bir konsoldan kontrol etmenize olanak sağlar
Kaspersky Endpoint Security for Business | Select, çalıştırdığınız tüm Kaspersky Lab uç nokta güvenlik teknolojilerini görüntülemenizi ve kontrol etmenizi sağlayan tek bir birleşik yönetim konsolu olan Kaspersky Security Center ile birlikte gelir. Kaspersky Security Center, mobil cihazlarınızın, dizüstü bilgisayarlarınızın, masaüstü bilgisayarlarınızın, dosya sunucularınızın, sanal makinelerinizin ve diğer cihazların güvenliğini kullanışlı “tek pencereli” bir konsol ile yönetmenizi sağlar.

Yüksek düzeyde entegrasyon özelliği
Sıkı şekilde entegre edilen kod, daha yüksek güvenlik, performans ve yönetilebilirlik düzeyi sunan ürünler ortaya çıkarır ve tüm uç nokta teknolojilerimiz şirketimizin kendi ekipleri tarafından geliştirilir. Tüm uç nokta koruma işlevlerimizin aynı kod tabanında saklanması sayesinde uyumsuzluk sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekmez. Bunun yerine, BT ortamınızı korumak için daha fazlasını yapan kusursuz şekilde entegre edilmiş güvenlik teknolojilerinden yararlanabilir ve merkezi yönetim sayesinde zamandan kazanabilirsiniz.

Kurumsal BT ortamları, artık eskisinden çok daha karmaşık. Aynı zamanda siber suçlular da her ölçekten işletmeye saldırmak amacıyla giderek daha kurnazca geliştirilmiş yöntemler kullanıyorlar. BT güvenliği hükümlerini ve BT yönetimini bu güçlüklerin önüne geçilecek şekilde geliştirilmeyen işletmeler kendilerini riske atmış olur. Kaspersky Endpoint Security for Business | Advanced, tehditlere karşı koruma alanında ödüllü teknolojilerin yanı sıra sunduğu diğer güvenlik işlevleri sayesinde işletmenizin çok katmanlı savunma uygulamalarından yararlanmasını sağlar. Veri kriptolama özelliği, bir dizüstü bilgisayar kaybolduğunda veya izinsiz kullanıcılar verilerinizi çalma teşebbüsünde bulunduğunda gizli işletme bilgilerinin korunmasını sağlarken güvenlik açığı tarama ve yama yönetimi teknolojileri, işletim sistemleriniz ve uygulama yazılımlarınızdaki güvenlik açıklarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

BT sistemlerinin yönetim verimliliğini artırır

Günümüzün karmaşık kurumsal BT ortamlarında, her gün gerçekleştirilmesi gereken temel sistem yönetimi görevlerinin sayıca fazla olması yorucu olabilir. Sistem yönetimi işlevlerimiz, çeşitli güvenlik ve yönetim görevlerini otomatik hale getirerek BT yönetim işlerindeki karmaşıklığı azaltır. BT ağınızda görünürlüğünü artırdığınız gibi birçok güvenlik ve yönetim işlevini tek bir sistem ve güvenlik yönetim konsolu üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Güvenlik açıklarını ortaya çıkarır ve yama yönetimi sağlar

İşletim sistemi ve uygulamalardaki yama uygulanmamış güvenlik açıkları, siber suçlular için kurumsal ağlara saldırmanın en yaygın yollarından biri haline gelmiştir. Bu durumun farkında olan Kaspersky, otomatik güvenlik açığı tarama ve yama yönetim-dağıtım teknolojileri geliştirmiştir. Güvenlik açığı tarama ve en son yamaları dağıtma işlevleri üzerinde merkezi kontrol olanağı sunan Kaspersky, tehditlere maruz kalma olasılığını azaltmanıza yardımcı olur.

Hassas kurumsal bilgilerin kaybolmasını önler

Bir dizüstü bilgisayar veya mobil bir cihazın kaybolması gizli bilgilerin yanlış kişilerin eline geçmesine yol açabilir. Esnek veri kriptolama işlevimiz, dosyalara, klasörlere, disklere ve çıkarılabilir cihazlara şifreleme uygulamanızı sağlar. Veri kriptolama kolayca yapılandırılabilir ve ağınızda çalışan diğer tüm Kaspersky Lab uç nokta güvenlik teknolojilerini kontrol etmek için kullandığınız yönetim konsolundan yönetilebilir.

İş istasyonları ve daha fazlası için çok katmanlı koruma sağlar

Kötü amaçlı yazılım ve saldırılara karşı sınıf lideri çok katmanlı savunmalarımız Windows, Mac ve Linux masaüstü ve dizüstü bilgisayarları, Windows ve Linux dosya sunucularını bilinen, bilinmeyen ve gelişmiş tehditlere karşı korur. Bu teknolojiler, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için Uygulama Denetimi, Cihaz Kontrolü ve Web Kontrolü araçlarıyla eksiksiz hale gelir. Güçlü kontrol araçlarımız ile uygulamaların nasıl yürütüleceğini yönetebilir, izinsiz çıkarılabilir cihazların kullanımını engelleyebilir ve internet erişim ilkeleri uygulayabilirsiniz.

Mobil cihazları ve verileri koruma

Sıkı mobil güvenlik teknolojileri, en popüler mobil platformları kötü amaçlı yazılımlara, kimlik avına, spam ve diğer saldırılara karşı korumanızı sağlar. Ayrıca Kaspersky Endpoint Security for Business | Advanced, tek bir arabirim üzerinden çeşitli Mobil Cihaz Yönetimi (MDM) ve Mobil Uygulama Yönetimi (MAM) işlevlerini etkinleştirerek zamandan tasarruf etmenizi ve birleşik mobil güvenlik ilkelerini kolayca uygulamanızı sağlar.

Sistemleri ve güvenlik yönetimini merkezi hale getirir

Tüm uç nokta güvenlik teknolojileri üzerinde merkezi kontrol sağlamanıza olanak veren, yüksek düzeyde entegre yönetim konsolumuz Kaspersky Security Center ile birlikte kullandığınız Kaspersky Endpoint Security for Business | Advanced, yönetim işlemlerindeki karmaşıklığı ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. En popüler güvenlik bilgileri ve olay yönetimi (SIEM) ürünlerinden ikisi olan HP ArcSight ve IBM QRadar ile entegrasyon işletmelerin kurumsal düzeyde ihtiyaç duydukları gerçek zamanlı veri izleme özelliklerine sahip olmalarını sağlar.

Aşağıdaki uygulamaların tümü Kaspersky Endpoint Security for Business | Advanced kapsamında sunulmaktadır:
 • Kaspersky Endpoint Security for Windows (iş istasyonları için)
 • Kaspersky Endpoint Security for Windows (Dosya Sunucuları için)
 • Kaspersky Endpoint Security for Linux
 • Kaspersky Endpoint Security for Mac
 • Kaspersky Anti-Virus for Linux File Server
 • Kaspersky Anti-Virus for Windows Server Enterprise Edition
 • Kaspersky Security for Mobile
 • Kaspersky Security Center

Yukarıdaki listede uygulamanın adını tıklatarak uygulamaya ilişkin sistem gereksinimleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kaspersky Endpoint Security for Business | Advanced

Birinci sınıf güvenlik, kapsamlı BT yönetimi

 • Kapsamlı sistem yönetimi işlevleri
 • Güvenlik açığı taraması ve yama yönetimi
 • Şifreleme gibi çok katmanlı güvenlik
 • Web Kontrolü, Uygulama Denetimi, Cihaz Kontrolü
 • Mobil güvenlik ve yönetim
 • Güvenlik ve sistemlerin merkezi yönetimi
Veri Sayfası
Genel Bakış