Kaspersky Lab, Orta Doğu, Türkiye ve Güney Afrika’dan iş ortaklarını 27-30 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlediği Trusted Advisors Summit’te bir araya getirdi. Her yıl düzenlenen bu etkinlikte şirketin üst düzey yöneticileri ve 70’ten fazla bölgesel iş ortağı ve iş geliştirme yöneticisi bir sonraki yılın stratejisini belirlemek üzere toplanıyor. İş ortaklarının yaptığı katkıya büyük değer veren Kaspersky Lab, Orta Doğu, Türkiye ve Afrika (META) bölgesinde iş ortağı ağı sayesinde 2017 yılında satış sözleşmesi miktarını %31 artırdı.

Kaspersky Lab Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Yönetici Direktörü Amir Kanaan, “META bölgesindeki tüm iş ortaklarımıza, uzmanlıklarını geliştirmek için yatırımlara devam ettikleri ve şirketimizin yeni ürünleri ve servisleri hakkında eğitimlere katıldıkları için özellikle teşekkür ediyoruz. Geçmişte kurumsal güvenlik konseptlerinden bahsettiğimde, beni gerçekten anlayan çok az kişi olurdu. Şimdi ise iş ortaklarımızın büyük kısmının yalnızca bu çözümleri uygulamaya hazır olmakla kalmayıp aynı zamanda çalışanlarını da kurumsal portföyümüzün tanıtımı için eğittiğini görüyorum. Şirket olarak olgunlaşıyoruz ve iş ortaklarımız da bizimle birlikte büyüyor.” dedi.

Kaspersky 2018 Yılın Partneri : Güney Bilişim

İstikrar bozulmadı..! Bu yılda 2018 Trusted Advisor Summit programında Güney Bilişim Bilgi Teknolojileri, Kaspersky Lab tarafından yılın partneri ödülüne layık görüldü.Ödülü Güney Bilişim adına Kurucumuz Uğur Kara aldı.