Boldon James

Boldon James veri sınıflandırması ile önceden dosya sunucularına veya belgelere kaydedilen verilerin kaybolması, unutulması durumlarına karşı kontrolün yeniden ele alınmasına yardımcı olur. Boldon James Veri Kaybı Önleme Araçları (DLP); veri keşif araçları, veri yönetişim araçları ve daha fazlası gibi önceden uygulanmış araçlar yardımıyla verileri sınıflandırır, güvende tutar.

Demo Talep
Ürün Hakkında Bilgiler

Her gün şirketinizde gittikçe daha fazla veri oluşturulur. Bu veriler kurumlar için hayati öneme sahiptir.

Bilgi çoğu kurum için kritik öneme sahiptir. Üretime yönelik tasarım detaylarından, cezai soruşturmalar için tanık ifadelerine kadar, doğru bilgi kurumun başarılı olmasına izin verir. Mevcut iş ortamında, bu kritik bilgilerin çoğu bilgisayar sistemlerinde dijital biçimde saklanmaktadır.

Bazı durumlarda bu bilgi veritabanlarında saklanır. Veritabanları, doğası gereği, kolay yönetim sağlayan yüksek düzeyde organize edilmiş depolama sistemleridir. Yapılandırılmış bir veritabanında bir parça veri bulmak, otomatik olarak dizin, sıralama ve arama yapabilen yazılım araçlarıyla kolayca gerçekleştirilebilir.

Ancak bu verilerin istenildiği zaman bulunması, tüm organizasyon çapında kurallara bağlı olarak takibi ve koruması gerekir. Sınıflandırılmamış, koruma ve takibi sağlanmamış veri kaybedilebilir ve şirkete türlü zararlar verebilir.

Bunu önlemenin yolu, verileri kategoriler halinde sınıflandırmaktır. Projeler, verilerin sorumlu olduğu departman kadar basit ve ulusal güvenlik sınıflandırmaları kadar karmaşık olabilir. Veri türünü tanımlamak, hem kullanıcıların hem de BT departmanlarının kurum verilerini sağlıklı bir şekilde yönetmesine olanak tanır. Kullanıcılar için veri sınıflandırması, veriyi nasıl ele almaları gerektiği konusunda rehberlik sağlar. BT departmanları, bu bilgiyi etkin bir şekilde yönetmek,BT altyapısını uyarlamak için aynı bilgi sınıflandırmasını kullanabilirler.

Modern bir iş ortamında çalışan herkes,ortaya çıkan belgeler ve e-postalar denizinde ihtiyaç duydukları bilgileri bulmaya çalışmanın zorluklarını bilir. Masaüstü klasörleri ve kişisel posta kutusu depolarından paylaşılan ağ sürücülerine ve belge yönetimi çözümlerine kadar, bir kuruluşun bilgileri çok çeşitli platform ve hizmetlere yayılmıştır.

30 yıldır, Boldon James veri sınıflandırma ve güvenli mesajlaşma çözümlerinde lider konumdadır ve dünyanın her yerindeki en zorlu mesajlaşma ortamlarında, her ölçekteki kuruluşun hassas bilgileri güvenli bir şekilde ve mevzuat ve standartlara uygun şekilde yönetmesine yardımcı olmaktadır.

Boldon James E-mail Classifier

 

E-posta, tüm kuruluşlarda birincil ortak çalışma aracıdır. Bu nedenle, yaygın bir bilgi sızıntısı kaynağı olması şaşırtıcı değildir. Bu, çoğu veri kaybının, e-postaları içeren kullanıcı hatası nedeniyle ortaya çıktığı bir gerçektir. Boldon James Email Classifier, kullanıcıların Microsoft Outlook iletilerine bir görsel ve meta veri sınıflandırma etiketi uygulayarak, hassas verilerin yanlış alıcılara gönderilmesini önler ve güvenlik bilincinin artırılmasını sağlar.

 

 

Boldon James Exchange Classifier

 

Bir Exchange Aktarım Aracısı olarak Microsoft Exchange’de çalışan Exchange Sınıflandırıcı, kuruluşunuz içinde, dahili veya harici, gelen veya giden tüm iletilere politika uygulayarak son nokta sınıflandırma çözümlerini geliştirir.

 

 

Boldon James Mac Classifier

 

Apple Mac masaüstü ve dizüstü bilgisayar cihazları birçok kuruluşun üst düzey yöneticileri arasında yaygındır ve kreatif ve medya sektörlerine hakimdir. Bu topluluklarda hassas verilerin korunması her şeyden önemlidir.

 

Boldon James Mac Classifier, Mac cihazlarını kullanan kuruluşlara kullanıcı merkezli veri sınıflandırmasının faydalarını sunar. Mac Sınıflandırıcı, Outlook, Word, Excel ve PowerPoint’in temel uygulamalarının kullanıcı deneyimini genişletmek için Microsoft Office for Mac paketi genelinde sınıflandırmada benzersizdir.

 

 

Boldon James Mobile Classifier

 

Mobil Sınıflandırıcı, mesaj sınıflandırmasını akıllı telefonlar ve tabletler gibi taşınabilir cihazlara genişleterek iOS, Android ve Windows Phone gibi en geniş mobil platform yelpazesine tutarlı bir sınıflandırma deneyimi sunar. Kişisel ve ticari verileri ayırarak, Mobil Sınıflandırıcı kuruluşların e-postaların yanlış kullanımını engellemesine ve veri sızması olasılığını azaltmasına olanak tanır. Diğer Sınıflandırıcı ürünlerinde olduğu gibi, Mobil Sınıflandırıcı, e-posta mesajlarına ilgili görsel ve meta veri işaretlerini ekleyerek, Şifreleme, Veri Kaybını Önleme ve Dijital Haklar Yönetimi gibi tamamlayıcı güvenlik çözümleriyle tutarlı eylemler sağlar.

 

 

Boldon James Office Classifier

 

Boldon James Office Classifier, Microsoft Office’te, her kullanıcının oluşturulduğu veya değiştirildiği şekliyle belgelerin doğru şekilde sınıflandırılmasında desteklediği, sorumlulukları koruyan veri farkındalığı sağlamak için görsel işaretler uygulayarak çalışır.

 

Daha Fazlası için boldonjames.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Ürünler